Apartamenty i Pokoje KM Krynica Morskanoclegi Krynica Morskanoclegi 2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200

KRYNICA MORSKA

Małe nadmorskie miasteczko, położenie na Mierzei Wiiślanej między Zatoką Gdańską i Zalewem Wiślanym. Szerokie, piaszczyste plaże, sosnowe lasy, wyjątkowo ciepła woda zatoki latem  i wspaniały specyficzny klimat przyciągają co roku tysiące turystów. Krynica Morska to dobra baza wypadowa do Elbląga, Malborka, Fromborka, Gdańska, Sopotu i Gdyni.

Atrakcje turystyczne: Latarnia Morska, najwyższa wydma na Mierzei Wielbłądzi Garb, Obóz Koncentracyjny Stuthoff, koścół z zabytkowymi organami w Stegnie.

Rezerwaty: Buków w Przebrnie, Kormoranów w Kątach Rybackich, "Mewie Łachy" w Mikoszewie i Wyspie Sobieszewskiej.

Krynica Morska to raj, szczególnie dla amatorów sportów wodnych.

Dla turystów przygotowano liczne imprezy okolicznościowe i cykliczne np. Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu, Miss Bursztynowego Lata, Mistrzostwa Polski w Siatce Plażowej itd.

BAZA NOCLEGOWA
Jak na kurort przystało, Krynica Morska ma bogatą bazę noclegową. W ciągu ostatnich lat została ona wzbogacona o tzw. mieszkania wakacyjne. Są to apartamenty lub samodzielne pokoje typu kawalerka położone w domach wakacyjnych - apartamentowcach. Cieszą się one coraz większą popularnością. To doskonałe miejsce dla wypoczynku rodzinnego i pobytów weekendowych przez cały rok. Miejsce dla ludzi lubiących samodzielnie kreować swój wypoczynek.

W Krynicy Morskiej dysponujemy mieszkaniami 1 i 2 pokojowymi i domkiem letniskowym. Mieszkania 1 pokojowe to typowe kawalerki z łazienkami i aneksami kuchennymi. Apartamenty maja świetną lokalizację. Znajdują się blisko morza w sosnowym lesie. Domek letnisko znajduje się tylko 100m od plaży.

Wolne terminy:2016

 

mieszkanie 1 pokojowe mieszkanie 2 pokojowe

Napewno, jest tu taniej niż w ośrodkach wczasowych, hotelach czy też pensjonatach. Posiłki możemy przygotować sobie we własnym zakresie lub skorzystać z okolicznych stołówek, restauracji, barów, punktów gastronomicznych. W mieszkaniach są do dyspozycji kuchnie lub aneksy kuchenne, lodówki, kuchenki elektryczne. A to wiąże się z możliwością zrobienia zakupów na "zapas". Ceny "kryniczańskie" nie należą do niskich, więc wystarczy  np. raz w tygodniu zrobić zakupy w marketach w Nowym Dworze czy też w "Biedronce" w Stegnie, a w kieszeni pozostanie spora sumka na inne wakacyjne uciechy.

 

  Gdzie zjeść w pobliżu
 

Dom Rekolekcyjno-Wczasowy Zgromadzenie Sióstr Św. Katarzyny 

ul.Teleexpressu 6 

Pensjonat Resident ul.Telexpressu

Dom Wczasowy Primaul. Żeromskiego 4

Ośrodek Wczasowy Delfinul. Telexpressu 9

Punkty gastronomiczne ul. Morska

Restauracja 4 pory roku ul. Żeromskiego 2

Restauracja Morska ul. Portowa

 


Booking.com
© Copyright 2009 by Fantour - all rights reserved