Apartamenty i Pokoje KM Krynica Morskanoclegi Krynica Morskanoclegi 2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200

SOPOT

Sopot to uzdrowisko i znany, bardzo popularny nadmorski kurort. Szerokie, piaszczyste plaże, wzgórza morenowe porośnięte lasem, to naturalne walory krajobrazu tworzące urzekającą scenerię miasta. Wtopione w ten krajobraz molo, stare sopockie wille i kamienice tworzą piękny, niepowtarzalny obraz.

4,5 kilometrowa sopocka plaża jest czysta, z wydzielonymi kąpieliskami strzeżonymi, bezpieczna i świetnie zagospodarowana. Są tu zjeżdżalnie wodne, wypożyczalnie sprzętu wodno – plażowego, prysznice, liczne puby i kawiarenki. To doskonałe miejsce na wypoczynek, uprawianie sportów wodnych i nie tylko.

Wzdłuż plaży biegnie nadmorska, miejska promenada pieszo – rowerowa, idealna dla spacerowiczów, rowerzystów i wrotkarzy. To z myślą o nich funkcjonują tutaj liczne bary, restauracje, kawiarenki, wypożyczalnie rowerów, wynajem riksz. Tędy prowadzi szlak rowerowy do Brzeźna i Gdyni. Trzeba przy tym dodać, że całe Trójmiasto jest wyjątkowo przyjazne rowerzystom.

Dużą atrakcję turystyczną Sopotu stanowi najdłuższe drewniane molo w Europie o długości 511,5 m. Na molo o każdej porze dnia i roku dziesiątki spacerujących, a i marina przy molo cieszy się dużą popularnością wśród żeglarzy. Zawijają tu piękne jachty nie tylko z Polski. Latem z mola, z przystani turystycznej żeglugi pasażerskiej można popłynąć tramwajem wodnym na Westerplatte, Gdańska i na Hel.

Szczególnie atrakcyjny jest Sopot latem. Ciepła woda zatoki, piaszczysta plaża, atrakcyjne obiekty rekreacyjno – wypoczynkowe, liczne imprezy kulturalno - rozrywkowe i tzw. sopocki klimacik przyciągają latem ponad 2 miliony turystów i wczasowiczów. Z resztą na popularnym deptaku Monciaku o każdej porze nie brakuje turystów. Tutaj zawsze jest co robić, tym bardziej że Gdańsk i Gdynia ze swoimi atrakcjami też są dosłownie w zasięgu ręki. 

Jak się bawić to tylko w Sopocie. To miasto nigdy nie śpi. Zaskakuje ilością i jakością miejsc, w których można się bawić. Nic dziwnego, że zostało okrzyknięte stolicą nocnej rozrywki. Restauracje, puby, kawiarnie, kluby oblegane są przez turystów przez cały rok.

Sopot to świetny wybór dla osób szukających rozrywki, wykwintnej kuchni i aktywnego wypoczynku.
 

   
replica watches  
   

Sopot dysponuje bogata bazą hotelową. Jednak najwygodniejszą, gwarantującą swobodę i prywatność są samodzielne apartamenty.

 

 
 
 

Przygotowaliśmy dla Państwa 2 apartamenty przy ul. Ogrodowej i Grunwaldzkiej.

 

 
 
 

Apartament Sopot SA ul. Ogrodowa

 
// Apartament ul. Grunwaldzka
Sopot. Apartament_Sopot_SA
   

Booking.com
© Copyright 2009 by Fantour - all rights reserved